Hlavicka

Novinky


Dne 12.10.2013 jsme se zúčastnily bonitace moravské pobočky KCHČSV, kde jsme chtěli uchovnit naší fenu Brixie Wilcza Saga. Bonitaci jsme zvládli a získali tento bonitační kód: A60 Ob P5 Xv55,0 Xf113,3; Chovná II. Rentgeny dopadly takto: DKK A(0/0), DLK 0-0, vyhodnocovatel byl pan veterinář Jiří Jahoda. Velice nás těší, že jsme bonitaci úspěšně absolvovali a tím se posunuli blíže k možnosti mít v budoucnu malé vlčátka.
------------------
Dne 14.4.2012 jsme se zúčastnily Národní výstavy psů v Ostravě. Rozhodčím byl pan Tibor Havelka. Assyr běhal v kruhu společně s Badym Grey Střípek snů, a získal VD2. Brixie byla v kruhu společně s Auronitou Bohemia Luaro a Dynou Vlčí Naděje. Brixie také získala VD2. Po předvedení v kruzích jsme se ještě odpoledne zúčastnily Velké národní ceny. Byl to pěkně strávený den i když nebylo zrovna pěkné počasí. Plánujeme další výstavy.
------------------
V sobotu 17.9.2011 jsme s naší smečkou navštívili 20. Moravskoslezskou národní výstavu psů všch plemen v Brně, kde jsme vystavovali jak Assyra tak i Brixie. Assyr byl v kruhu spolu s Aresem Jasmine Eyes, Ares byl první a získal V1, CAC a následně také NV (Národní vítěz) a Assyr byl tedy druhý a získal V2, Res. CAC. Je to Assyrův první titul, který kdy získal, takže jsme velice rádi za jeho výsledek. Brixie byla ve třídě štěňat sama a získala VN1. Byla zde taky naše nevlastní sestřenice Anabela Lostris, která získala V1, CAC, NV, BOB, BONB 1. Gratulujeme taky všem ostatním, kteří se výstavy zúčastnili.
------------------
Dne 4.9.2011 se Brixie zúčastnila své první výstavy. Navštívili jsme Krajskou výstavu psů všech plemen mimo NO v Dolním Benešově. Po příchodu jsme zjistili že je zde Brixie za ČSV sama, Assyra jsme nechali doma aby Brixie nerušil při předvádění v kruhu. Rozhodčím byl pan Waldemar Mrowiec, kterému se Brixie líbila i když se jí moc nechtělo běhat. Nakonec jsme získali VN1 - Velmi nadějná 1. Lépe naše prní výstava s Brixie dopadnout nemohla, takže jsme velmi rádi a určitě se brzo někde potkáme.
------------------
Dne 14.8.2011 jsme s naší vlčí dvojkou navštívili Krajskou výstavu psů všech plemen mimo NO v Ostravě. Assyra jsme vystavovali, ale Brixie se byla jen podívat co ji v blízké době čeká. Assyr se dle pana rozhodčího krásně předvedl, ale i přesto jsme dostali VD1 - Velmi dobrý 1. Brixie poznala ruch výstav a v blízké době se také nějaké zůčastní.
------------------
Dnes 20.7.2011 kdy jsou Brixie už 3 měsíce (velmi rychle to utíká) jsem se rozhodl uzpůsobit naše stránky aby zde Brixie byla také. No a výsledek už vidíte sami, v plánu je také galerie, ale s ní mám pár problémů.
------------------
Dne 11.6.2011 jsme se rozrostli na smečku, dovezli jsme si naše druhé "čévéčko". Je to fenka jménem Brixie Wilcza Saga, která pochází z Polska. Její matka Cora z Hvozdecké kotliny je z českého chovu a její otec Cäsar von der Wolfsschleife zase z německa. Assyr přijal Brixie bez problémů a jsou z nich velmi dobří kamarádi. Brixie nám roste jako z vody, a pokud ji chcete vidět, na nějaké akci se určitě potkáme.
------------------
Dne 9.1.2011 jsme se zúčastnili VI. HANÁCKÉ NÁRODNÍ VÝSTAVY PSŮ v Olomouci. Výstava se konala v pavilonech, které byly ale tak malé že se zde nedalo hnout. Nicméně i tak jsme si ten den užili. Setkali jsme se s naší nevlastní sestřenicí Anabelou Lostris, která se na své první výstavě krásně předvedla. Assyr se taktéž pěkně předvedl, ale bohužel má postavu spíše německého ovčáka o čemž víme, takže získal ocenění VD4. Rozhodčím byl pan Štefan Štefík se kterým jsme se potkali poprvé. Těšíme se na další setkání.
------------------
Dne 15.8.2010 jsme navštívili Krajskou výstavu psů v Ostravě. Počasí nám sice nepřálo, ale i tak jsme získali dobré hodnocení. Za psi zde byl Assyr sám, ale feny zde byly tři a to Beáta Grey Střípek snů(tř. mladých) - VD1, Agía Illiás Norský vlk (mezitřída) - V1,VT,KV a Evita z Věrné smečky(tř. otevřená) - V1,VT. Assyr získal V1 - Výborný 1, VT - Vítěz třídy a KV - Krajský vítěz. Rozhodčí byl pan Miroslav Václavík, se kterým jsme se již setkali. Další výstavy jsou již naplánovány, doufám že se potkáme.
------------------
Dne 19.6.2010 jsme se zúčastnili 44. ročníku Mezinárodní výstavy psů všech plemen v Brně - INTERCANIS 2010. V otevřené třídě byl s Assyrem ještě Alucard Grey Střípek snů, se kterým jsme soutěžili také v Ostravě. Assyr dostal VD2(Velmi dobrý 2) i když byl podle pana rozhodčího Jaroslava Matyáše (SK) lepší v pohybu. Nicméně jsme i za tento výsledek rádi. Plánujeme další výstavy, takže se určitě někde potkáme.
------------------
Dne 8.5.2010 jsme se zúčastnili XV. Slezské výstavy psů v Hlučíně. Získali jsme V1(Výborný 1), VT(Vítěz třídy) a Krajského vítěze. Setkali jsme se taky s Amee z Březovské samoty, která získala stejné hodnocení jako Assyr. Pan rozhodčí byl vynikající, znal plemeno a podle toho ho také hodnotil. Jsme rádi a určitě se zase někde potkáme.
------------------
Dne 10.4.2010 jsme se zúčastnili Národní výstavy psů všech plemen v Ostravě. Byla to první Assyrova výstava v otevřené třídě také zde získal poprvé VD2(Velmi Dobrý 2). Podle mne je to jen kvůli tomu že mu pan rozhodčí nechtěl dát Res.CAC. Zklamaní sice trošku jsme, ale určitě nás to neodradí od dalších výstav. Už brzy se chystáme na další. Uvidíme, jak dopadneme tam. Těšíme se zase na nějaké známé tváře.
------------------
Tak jsme se konečně dočkali a 19.11.2009 nám dorazili výsledky RTG DKK. Je to velice dobré hodnocení, není to sice (0/0), ale i tak jsme spokojeni, jelikož Assyra je celkem kus. A jaký je teda výsledek B(1/0), což je hraniční DKK k A(0/0) a my jsme za něj rádi. Vyhodnocovatel byl pan veterinář Jiří Jahoda.
------------------
Dne 27.10.2009 jsme podstoupili RTG DKK. Výsledky nám budou známy do 14 dní.
------------------
Dne 17.10.2009 jsme se zúčastnili Národní výstavy psů v Brně. Potkali jsme zde několik známých mezi nimi Annie z Holštejna, Ammy Kuklík a Agíu Illiás Norský Vlk. Získali jsme dobré výsledky a to V2 - Výborný 2. Annie získala V1, CAC a stala se Národním vítězem. Jsme za tento výsledek rádi a blahopřejeme také naší nevlastní sestře Annie za skvělý výkon a získaný titul.
------------------
Dne 9.8.2009 jsme se zúčastnili Krajské výstavy psů v Ostravě, která se konala na Slezskoostravském hradě. Setkali jsme se s vlčandou Agía Illias Norský vlk, která byla na své prní výstavě. Ohodnocení, které jsme získali bylo velice dobré: V1 - Výborný 1, VMT - Vítěz mezitřídy a Krajský vítěz. Agía získala také krásné ohodnocení a to VN - Velmi nadějná. Jsme z tohoto výsledku nadšeni, určitě se potkáme na nějaké další výstavě.
------------------
Dne 27.6.2009 jsme se zúčastnili 43. ročníku Mezinárodní výstavy psů všech plemen v Brně - INTERCANIS 2009. Ve třídě mladých, ve které Assyr soutěžil, byl ještě jeden pes. Získali jsme výborné hodnocení: V2 - Výborný 2. Máme z tohoto výsledku velikou radost, jelikož Assyr se choval jako profesionál. V blízké době se chystáme na další výstavy.
------------------
Dne 9.5.2009 jsme se zúčastnili XIV. Slezské výstavy psů pořádané v Hlučíně. Panu rozhodčímu se Assyr hned líbil. Získali jsme výborné ocenění a to: V1 - Výborný 1 a VT - Vítěz třídy. Jsme moc rádi, jelikož to byla naše první výstava.
------------------
Dne 25.4.2009 jsme se zúčastnili svodu dorostu, který byl pořádán spolu s bonitací v Jevišovicích. Dosáhli jsme dobrých výsledků a setkali se s nevlastními sourozenci.
Copyright © 2008-2015 Pavel Závodník - All Rights Reserved.